+90 (212) 985 08 40 Danışma ve Sipariş Hattı

Teenly Nedir

Günümüzde estetik  görünümü değiştirmek anlamında bir çok çalışma yapılmıştır. Bu çalışmalar gerek operasyon şeklindegerekse ameliyatsız çözümlerden oluşmaktadır. Hatta alternatif tıp olarak adlandırdığımız bir çok yapı da karşımıza çıkmaktadır. Ameliyat olmak ya da halk değimi ile bıçak altına yatmak oldukça zahmetli olacağını düşündüğü için kişiler genellikle alternatif yöntemleri denemektedir. 

Bu alternatif yöntemler de kişilerin çoğu zaman sağlığı ile oynamaktadır.İçerisinde bulunan kimyasal maddeler kişilerde allerjik reaksiyon şeklinde görünmektedir. Bu gibi sıkıntıları yaşamadan estetik kaygınızı yenebilirsiniz. Sizleri son zamanların en faydalı ve en sağlıklı ürünü ile tanıştıralım, Teenly.


 Teenly, gıdıya da yanak sarkması gibi birçok sorunla başa çıkmaktadır.İçeriğinde vücuda yabancı herhangi bir madde içermez. Bunun yanı sıra bu Teenly bu gücünü, deoksilsikolik asitten almaktadır. Adından da belli olacağı gibi deoksikolik asit normalde vücudumuzda da bulunan bir asittir. Genel olarak yağların parçalanıp emilimin gerçekleştiği alanlarda fazla miktarda bulunmaktadır.

 Deoksikolik asit, özellikle safra kesesinde de bol miktarda bulunur. Bu asit adından da belli olduğu gibi yağların parçalanmasını sağlar. Teenly içeriğinde bulunan bu asitinde yardımcı ile yağları parçalar ve hücrelerin birbrine bağlanmasını sağlar. Bu bağlanan hücreler yeni bir sarkık oluşturmaz. Bu yüzden de problemli bölge ortadan kalkmış olur.Teenly  gıdıya ve yanak altı bölgelerinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Tedavi süreci yaklaşık olarak bir ay sürmektedir. Daha uzun bir tedavi yöntemi uygulanmaz. Bir ay sonra sonuç alırsınız ve problemli bölgeniz giderilir. Uzun zaman sonra tekrarlama şansı yoktur çünkü oraya yağ hücresinin dolmaması için hücre kendi içeriği ile bir bütün oluşturur.Tekrar yağlanma durumu olmaz. 


Bu şekilde yaşlı görünümden de kurtulmuş olursunuz. Sadece yaşlı değil aynı zamanda gıdı sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bunun da önüne geçebilirsiniz.Bu sayede tedavi sonunda kilo vermiş ve yeniden doğmuş gibi hissedersiniz. Ancak bu serumu deri de herhangi bir hastalığı olan ve hamilelerin kesinlikle kullanmaması gerekir. Deri hastalıkları temas ile bulaşabileceği için uzmanınıza danıştıktan sonra rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ancak bu serumu yalnızca siz kullanmalısınız.

Yayınlanma Tarihi : 2017-03-23 Güncellenme Tarihi : 2017-03-23

YORUMLAR


YORUM YAZIN

BLOG

 • Gıdı GermeGıdı giderme deoksikolik asit ile gıdı sorunu nasıl çözebilirsiniz. Gıdı gidermede kalıcı çözüm için teenly
 • Gıdı Nasıl EritilirGıdı Nasıl oluşur, Gıdı oluşumu engelleye bilirmiyiz? Gıdı Eritmek mümkün mü?
 • Gıdı TedavisiGıdı tedavisi ile gıdınızı kalıcı olarak tedavi edebilirsiniz. Gıda sarsıklarını gidermek için teenly kullanmanız yeterlidir.
 • Teenly Nedir Teenly ile gıdı sarkması hemen tedavi edebilirsiniz. Gıdı sarkması için ameliyat olmanız gerekmiyor artık.
 • Deoksikolik Asit ve TeenlyTeenly, Deoksikolik Asit ile nasıl bir tedavi sağlar, Deoksikolik Asit nasıl gıdı tedavisinde kullanılır.

YORUMLAR

 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Tuğçe Bahar Özsoy 2017-05-03

  Gıdı germe operasyonu hakkında bilgi almak adına bu yazıyı okudum ve teşekkür ederim. Birçok korkumu yendim ancak bir de uzmana danışmam gerekli diye düşünüyorum. Yöntemlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok memnun olurum.

  Devamını Oku
 • Cemil Baş 2017-05-03

  Gıdımı artık eritmek istiyorum ve bu konuda ne yapacağım konusunda bana destek olan bu yazıya teşekkür ediyorum.

  Devamını Oku
 • Sedat Akın 2017-05-03

  Gıdı eritmeye dair bir çok uygulama denedim ancak en başarılısı Teenly gıdı serumu oldu. Gıdı germe operasyonunu atın bir köşeye, gıdı aldırma operasyonu yaptırdıktan sonra da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

  Devamını Oku
 • Derya Uzuner 2017-05-03

  Gıdı üzerine yapılan bir çok alternatif yolu denedim sıra sanırım cerrahi işlemde bunun için de oldukça endişeliyim. Bilmediğim bir yol var mı ? bu yolda başarı şansı yüksek olan var mı ?

  Devamını Oku
 • Asiye Şenol 2017-05-03

  Gıdı tedavisi hakkında detaylıca bilgi sahibiyim ve gıdım kilolu olmamama rağmen oldukça rahatsız edici görünüyor. Teenly gıdı serumunu uygulamayı deneyeceğim o da işime yaramazsa cerrahi operasyon düşünebilirim.

  Devamını Oku
 • Miyase Küçük 2017-05-03

  Teenly gıdı serumunu birlikte çalıştığım doktor tarafından babama uygulamaya başladım. Yaklaşık 5 gün boyunca uyguladık ancak etkileri kısa sürede gözle görülür boyutta değişimler gördük. Tavsiye ediyorum, teşekkürler Teenly

  Devamını Oku

SOSYAL MEDYA