+90 (212) 985 08 40 Danışma ve Sipariş Hattı

Gıdı Tedavisi

   Vücutta bir şekilde oluşan fazlalıkların öncelikli tedavisi egzersizdir. Vücut bütünlüğünü koruyarak yapabileceğiniz en sağlıklı uygulamadır. Bu uygulama düzenli yapıldığında işe yaramaktadır. Ancak herhangi bir ilerleme kaydedemediği düşünen kişiler operasyon yöntemine sığınmaktadır. Gıdı tedavisi oldukça kolay bir tedavidir. Çünkü hedef kas deri kitlesi oldukça hassastır. Kolayca şekillenebilir. 


  Gıdının eritilmesi amacı ile egzersizler önerilir. Bu egzersizlere gıdı egzersizi denir. Bunlar sadece gıdınızı çalıştırmak değil ayrıca çene gibi hayatı önem taşıyan eklemlerinizin de düzenli hareketini sağlamaktadır. Bu egzersizler ile kişiler olumlu sonuç alamadıklarında diğer yöntemlere başvurmaktadır. Bu zamana kadar belki de bilinen tek yöntem gıdı operasyonlarıdır. Ya da gerdirme operasyonlarıdır. Ancak oradaki ana kaynak sebebi yok edilmeden bu herhangi bir işe yaramayacaktır. İlerleyen dönemlerde tekrar aynı sıkıntı ile karşılaşmanız mümkündür. Bunun en büyük sebeplerinden biri de gıdıda bulunan fazlalıkların alındıktan sonra içlerine onarıcı hücrelerin dolmamasıdır. Bu hücreler birbirleriyle etkileşime geçmedikleri sürece gıdı problemi devam edecektir.

            Ancak Teenly adı verilen ve son zamanlarda adından sıkla bahsedilen bu ürün gıdı bölgesine uygulandığında, içeriğinde bulunan deoksikolik asit yardımı ile deri tarafından emilerek etki göstermektedir. Bu gösterilen etki düzenli kullanım sonucunda oldukça büyük değişimlere sebep olmaktadır. Teenly , insan vücudundan bulunan bu asidi hedef dokuya uygulayarak işlem yapar ve bu şekilde daha çabuk sonuç alınmasını sağlar. Ayrıca Teenly içeriğinde bulunan özel bileşenlerde bu parçalanan yağlerın yerine geçerek hücrelerin onarılmasını ve boşlukların dolmasını sağlar. Bu şekilde başarılı bir işlem gerçekleştirmiş olur. 


Pahalı estetik ameliyatları bir köşede dursun, sağlıklı ve hızlı sonuçlar alınması açısından Teenly serumu kullanın. İnsan vücudunda , bu vücuda ait bir parça ile değişime tabi tutmak oldukça yararlıdır. Çünkü kişiye allerjik etki göstermez. Maddi kayıplara yol açmaz. Sağlığınız üzerinde herhangi bir olumsuzluk yaratmaz. Gıdınızın Teenly ile tedavi süreci yalnız bir aydır. Daha uzun süre kullanım gerektirmez. Bir ay içerisinde o büyük kas ve yağdan oluşan kütlenin yok olması ile yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Yayınlanma Tarihi : 2017-03-23 Güncellenme Tarihi : 2017-03-23

YORUMLAR


YORUM YAZIN

BLOG

 • Gıdı GermeGıdı giderme deoksikolik asit ile gıdı sorunu nasıl çözebilirsiniz. Gıdı gidermede kalıcı çözüm için teenly
 • Gıdı Nasıl EritilirGıdı Nasıl oluşur, Gıdı oluşumu engelleye bilirmiyiz? Gıdı Eritmek mümkün mü?
 • Gıdı TedavisiGıdı tedavisi ile gıdınızı kalıcı olarak tedavi edebilirsiniz. Gıda sarsıklarını gidermek için teenly kullanmanız yeterlidir.
 • Teenly Nedir Teenly ile gıdı sarkması hemen tedavi edebilirsiniz. Gıdı sarkması için ameliyat olmanız gerekmiyor artık.
 • Deoksikolik Asit ve TeenlyTeenly, Deoksikolik Asit ile nasıl bir tedavi sağlar, Deoksikolik Asit nasıl gıdı tedavisinde kullanılır.

YORUMLAR

 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Tuğçe Bahar Özsoy 2017-05-03

  Gıdı germe operasyonu hakkında bilgi almak adına bu yazıyı okudum ve teşekkür ederim. Birçok korkumu yendim ancak bir de uzmana danışmam gerekli diye düşünüyorum. Yöntemlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok memnun olurum.

  Devamını Oku
 • Cemil Baş 2017-05-03

  Gıdımı artık eritmek istiyorum ve bu konuda ne yapacağım konusunda bana destek olan bu yazıya teşekkür ediyorum.

  Devamını Oku
 • Sedat Akın 2017-05-03

  Gıdı eritmeye dair bir çok uygulama denedim ancak en başarılısı Teenly gıdı serumu oldu. Gıdı germe operasyonunu atın bir köşeye, gıdı aldırma operasyonu yaptırdıktan sonra da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

  Devamını Oku
 • Derya Uzuner 2017-05-03

  Gıdı üzerine yapılan bir çok alternatif yolu denedim sıra sanırım cerrahi işlemde bunun için de oldukça endişeliyim. Bilmediğim bir yol var mı ? bu yolda başarı şansı yüksek olan var mı ?

  Devamını Oku
 • Asiye Şenol 2017-05-03

  Gıdı tedavisi hakkında detaylıca bilgi sahibiyim ve gıdım kilolu olmamama rağmen oldukça rahatsız edici görünüyor. Teenly gıdı serumunu uygulamayı deneyeceğim o da işime yaramazsa cerrahi operasyon düşünebilirim.

  Devamını Oku
 • Miyase Küçük 2017-05-03

  Teenly gıdı serumunu birlikte çalıştığım doktor tarafından babama uygulamaya başladım. Yaklaşık 5 gün boyunca uyguladık ancak etkileri kısa sürede gözle görülür boyutta değişimler gördük. Tavsiye ediyorum, teşekkürler Teenly

  Devamını Oku

SOSYAL MEDYA