+90 (212) 985 08 40 Danışma ve Sipariş Hattı

Gıdı Nasıl Eritilir

Gıdı olarak adlandırdığımız vücut bölgesi, oldukça hassas ve ince bir deri yapısına sahiptir. Yapılacak herhangi bir işleme anında tepki gösterip değişim görülebilir. Gıdının oluşmasının başlıca sebepleri 

İkiye ayrılır:
1. Genç yaşta hızlı kiloalıp verme
2. Yaşlılığın getirmiş olduğu sarkmalar

         Genç yaşta kilo alıp verme olağan bir durumdur. Bu durumilerleyen zamanlarda gıdı problemini de beraberinde getirecektir.Gıdı yapısı yumuşak bir deriden oluştuğu için bu değişimleringözle görünmesini sağlayacaktır. Ancak bunun için küçükyaşta operasyon önerilmez.          Yaşlılığın getirdiği sarkmalar sonucu oluşan gıdı da olağan bir durumdur.Çünkü yaş ilerledikçe epidermis gevşeyecek ve o gençlerin sahip olduğu sıkı bağ doku lifleri zamanlar açılacaktır.Bundan dolayı bu kişilere operasyon önerilebilir. Çok ağrılıbir durum söz konusu değildir ve operasyon kısa sürelidir.Kişiler ameliyat olma endişesinden dolayı da alternatif yöntemleri denemektedir. Bunlardan biri olan ve son zamanlarda adından sıklıkile bahsettiren bir ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürün kişilerin derilerinde meydana gelen sarkığı düzeltmeye ve bunun sonucunda da kusursuz bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

          Teenly adı verilen bu ürün gıdıyı eritmede en iyi ve en başarılı üründür. Sağlık açısından tartışmaya bile kapalıdır. Çünkü insanların kendi içlerinde bulunan içerikile hazırlanır. Bu içerik deoksikolik asit olarak adlandırılır ve yağların parçalanmasına desteklik sağlar. Gevşemiş olan bağ dokular arasına girerek kısacası bir onarma işlemi yapar. Bu onarma işlemi sonrasında dokuları birbirine bağlar ve gıdı probleminiz ortadan kalkar. Herhangi bir gerdirme ya da gıdı aldırma gibi işlemler yaptırmanıza gerek olmaz. Çünkü ameliyat sonrasında gıdının yeniden oluşması mümkündür. Gıdı oluşması oraya cerrahi bir işlem yapıldığı için oluşur.Vücutta fiziksel bütünlüğün bozulmasından dolayı oluşur ve bütünlük bozulduğunda tekrar farklı bir problem ile karşımıza çıkar.

Bu kadar zahmete girmemek ve ameliyatın olası yan etkilerini yaşamamak adına alternatif olarak kullanılan Teenly’i kullanmanız önerilir. Çünkü Teenly deri bütünlüğünü bozmadan usta bir şekilde onarım sağlar. Dokuların arasına yerleşerek köprü vazifesi görür ve onarım tamamlandıktan sonra sıkı bir cilt ile karşınıza çıkar.

Yayınlanma Tarihi : 2017-03-23 Güncellenme Tarihi : 2017-03-23

YORUMLAR


YORUM YAZIN

BLOG

 • Gıdı GermeGıdı giderme deoksikolik asit ile gıdı sorunu nasıl çözebilirsiniz. Gıdı gidermede kalıcı çözüm için teenly
 • Gıdı Nasıl EritilirGıdı Nasıl oluşur, Gıdı oluşumu engelleye bilirmiyiz? Gıdı Eritmek mümkün mü?
 • Gıdı TedavisiGıdı tedavisi ile gıdınızı kalıcı olarak tedavi edebilirsiniz. Gıda sarsıklarını gidermek için teenly kullanmanız yeterlidir.
 • Teenly Nedir Teenly ile gıdı sarkması hemen tedavi edebilirsiniz. Gıdı sarkması için ameliyat olmanız gerekmiyor artık.
 • Deoksikolik Asit ve TeenlyTeenly, Deoksikolik Asit ile nasıl bir tedavi sağlar, Deoksikolik Asit nasıl gıdı tedavisinde kullanılır.

YORUMLAR

 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Tuğçe Bahar Özsoy 2017-05-03

  Gıdı germe operasyonu hakkında bilgi almak adına bu yazıyı okudum ve teşekkür ederim. Birçok korkumu yendim ancak bir de uzmana danışmam gerekli diye düşünüyorum. Yöntemlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok memnun olurum.

  Devamını Oku
 • Cemil Baş 2017-05-03

  Gıdımı artık eritmek istiyorum ve bu konuda ne yapacağım konusunda bana destek olan bu yazıya teşekkür ediyorum.

  Devamını Oku
 • Sedat Akın 2017-05-03

  Gıdı eritmeye dair bir çok uygulama denedim ancak en başarılısı Teenly gıdı serumu oldu. Gıdı germe operasyonunu atın bir köşeye, gıdı aldırma operasyonu yaptırdıktan sonra da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

  Devamını Oku
 • Derya Uzuner 2017-05-03

  Gıdı üzerine yapılan bir çok alternatif yolu denedim sıra sanırım cerrahi işlemde bunun için de oldukça endişeliyim. Bilmediğim bir yol var mı ? bu yolda başarı şansı yüksek olan var mı ?

  Devamını Oku
 • Asiye Şenol 2017-05-03

  Gıdı tedavisi hakkında detaylıca bilgi sahibiyim ve gıdım kilolu olmamama rağmen oldukça rahatsız edici görünüyor. Teenly gıdı serumunu uygulamayı deneyeceğim o da işime yaramazsa cerrahi operasyon düşünebilirim.

  Devamını Oku
 • Miyase Küçük 2017-05-03

  Teenly gıdı serumunu birlikte çalıştığım doktor tarafından babama uygulamaya başladım. Yaklaşık 5 gün boyunca uyguladık ancak etkileri kısa sürede gözle görülür boyutta değişimler gördük. Tavsiye ediyorum, teşekkürler Teenly

  Devamını Oku

SOSYAL MEDYA