+90 (212) 985 08 40 Danışma ve Sipariş Hattı

Gıdı Germe

Öncelikle gıdı sarkması ne gibi durumlarda oluşmaktadır onları öğrenmemiz gerekir:

 • Hamilelik sonrasında
 • Genetik yapı kaynaklı
 • Yaşlılık
 • Psikolojik davranış değişiklikleri ve hastalıkları gibi sebeplerden dolayı günümüzde gıdı sarkması görülmektedir. 

Gıdı sarkmasının birçok tedavi yöntemi vardır. Bunlardan en çok duyduğumu ameliyatlardır ameliyat ile gıdı alınır. Ancak bundan sonrasında tekrar sarkmaların olmaması için gıdı germe adı verilen bu işlem uygulanır. Gıdı germe ameliyat sonrasında aynı problemin tekrar etmemesi için uygulanır. Çenenin alt kısmının gerilmesi ile gerçekleştirilen çene ve boyunun hareketlerini belirli sürelerde kısıtlamaktadır. Bu kısıtlamadan dolayı da kişiler genel olarak sosyal yaşamlarını bir süre evde dinlenerek geçirirler. Bayanlarda bu izler yeterine küçültülür ve bunların küçültülmesi de estetik işlemler sayesinde olur.
Ancak erkeklerde boyun kısmında sakal adı verilen yapıların bulunmasından dolayı , gıdı germez süreci erkekte bir hayli zor olmaktadır. Bunun sebeplerinden biri de sakal olmasıdır. Bununla birlikte ufak detayların değiştirilmesi için de botoks işlemi uygulanır. Bu işlem fazla problemli olmayan bölgeye uygulanır ve ameliyat sonrasında da mutlaka germe uygulanmalıdır. Çünkü hedef dokuya ulaşmak değil amaç burada kişinin hasarlı bölgesinin alınmasıdır.

      Gıdınızdan kurtulmak için bu şekilde en az iki uygulama geçirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaların sonucunda yıllar sonra bu problem ile tekrar karşılaşma şansınız oldukça yüksektir. Ancak Teenly adı verilen gıdı serumu içeriğinde bulunan deoksikolik asit ile gıdı probleminden rahatça kurtulabilirsiniz. Çünkü deoksikolik asit gıdı çevresinde bulunan ince deri tabakasını usta bir şekilde kullanır. Bu ince tabakadan emilen serum ile dokular içerisine yerleşen yağları parçalar. Parçalanan yağlar emilir ve lenf ile dışarıya atılır. Ardından dokular arasındaki o boşluklar Teenly ile sağlıklı dokuların birbirine bağlanması sağlanır. Yeniden gıdı oluşumu ve sarkması gözlenmez. Bu sayede tekrar tekrar ameliyat olup sonrasında herhangi bir germe uygulaması yaptırmanıza gerek kalmaz.Hamile kişilerin kesinlikle kullanmaması gerekmektedir. Ancak süreç sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Hamileler üzerinde deney yapılamayacağı için genel olarak herhangi bir ilaç kullanılması da önerilmemektedir. 

Yayınlanma Tarihi : 2017-03-23 Güncellenme Tarihi : 2017-03-23

YORUMLAR


YORUM YAZIN

BLOG

 • Gıdı GermeGıdı giderme deoksikolik asit ile gıdı sorunu nasıl çözebilirsiniz. Gıdı gidermede kalıcı çözüm için teenly
 • Gıdı Nasıl EritilirGıdı Nasıl oluşur, Gıdı oluşumu engelleye bilirmiyiz? Gıdı Eritmek mümkün mü?
 • Gıdı TedavisiGıdı tedavisi ile gıdınızı kalıcı olarak tedavi edebilirsiniz. Gıda sarsıklarını gidermek için teenly kullanmanız yeterlidir.
 • Teenly Nedir Teenly ile gıdı sarkması hemen tedavi edebilirsiniz. Gıdı sarkması için ameliyat olmanız gerekmiyor artık.
 • Deoksikolik Asit ve TeenlyTeenly, Deoksikolik Asit ile nasıl bir tedavi sağlar, Deoksikolik Asit nasıl gıdı tedavisinde kullanılır.

YORUMLAR

 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Sevda Öztürk 2017-05-03

  Gıdı problemi ile yıllarca savaşmış bir bayan olarak, 47 yaşımda olduğum gıdı aldırma operasyonu başarılır geçti. Ancak her ne kadar ilk başlarda problem olmasa da sonrasında sıkıntı oldukça büyüdü, sonrasında gıdı germe operasyonu oldum. Bu daha sancısız bir süreç. Tekrarlanması gerekiyor ancak korkmuyorum.

  Devamını Oku
 • Tuğçe Bahar Özsoy 2017-05-03

  Gıdı germe operasyonu hakkında bilgi almak adına bu yazıyı okudum ve teşekkür ederim. Birçok korkumu yendim ancak bir de uzmana danışmam gerekli diye düşünüyorum. Yöntemlerinizi bizimle de paylaşırsanız çok memnun olurum.

  Devamını Oku
 • Cemil Baş 2017-05-03

  Gıdımı artık eritmek istiyorum ve bu konuda ne yapacağım konusunda bana destek olan bu yazıya teşekkür ediyorum.

  Devamını Oku
 • Sedat Akın 2017-05-03

  Gıdı eritmeye dair bir çok uygulama denedim ancak en başarılısı Teenly gıdı serumu oldu. Gıdı germe operasyonunu atın bir köşeye, gıdı aldırma operasyonu yaptırdıktan sonra da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

  Devamını Oku
 • Derya Uzuner 2017-05-03

  Gıdı üzerine yapılan bir çok alternatif yolu denedim sıra sanırım cerrahi işlemde bunun için de oldukça endişeliyim. Bilmediğim bir yol var mı ? bu yolda başarı şansı yüksek olan var mı ?

  Devamını Oku
 • Asiye Şenol 2017-05-03

  Gıdı tedavisi hakkında detaylıca bilgi sahibiyim ve gıdım kilolu olmamama rağmen oldukça rahatsız edici görünüyor. Teenly gıdı serumunu uygulamayı deneyeceğim o da işime yaramazsa cerrahi operasyon düşünebilirim.

  Devamını Oku
 • Miyase Küçük 2017-05-03

  Teenly gıdı serumunu birlikte çalıştığım doktor tarafından babama uygulamaya başladım. Yaklaşık 5 gün boyunca uyguladık ancak etkileri kısa sürede gözle görülür boyutta değişimler gördük. Tavsiye ediyorum, teşekkürler Teenly

  Devamını Oku

SOSYAL MEDYA